گروه مهندسی زمین پژوهان | میکروسکوپ پلاریزان | تعمیر میکروسکوپ | وارد شوید | ثبت نام کنید

فروش قطعات میکروسکوپ | تعمیر و تعویض قطعات میکروسکوپ

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: ۱۲ اسفند ۱۴۰۱
بازدید: 113

تعمیر و تعویض قطعات میکروسکوپ

تعمیر و تعویض قطعات میکروسکوپ و فروش قطعات میکروسکوپ در گروه مهندسی زمین پژوهان
فروش انواع میکروسکوپ پلاریزان و میکروسکوپ متالوگرافی

تعمیر میکروسکوپ ها و یا سرویس به موقع آنها بالطبع در دستیابی به نتیجه مطمئن از آن وسیله ، موثر می باشد . در رابطه به میکروسکوپها این سرویش شامل سه قسمت می شود که عبارتند از :

  • تعمیر قسمت اپتیکی میکروسکوپ
  • تعمیر قسمت نوری میکروسکوپ
  • تعمیر و یا تعویض قطعات میکروسکوپ

قطعات اپتیکی میکروسکوپ

قطعات اپتیکی میکروسکوپ پلاریزان خود را از گروه مهندسی زمین پژوهان تهیه کنید . با توجه به حساسیت قطعات اپتیکی لازم است که میکروسکوپ همراه در محیطی عاری از گرد و غبار مورد استفاده قرار گیرد و با این حال هر شش ماه یکبار می توان قطعات اپتیکی را از قسمت فلزی جدا نموده و به آرامی تنها با یک پارچه یا نمد تمیز بدون استفاده از محلول خاصی آن را تمیز کرد .

عدسی چشمی میکروسکوپ

قطعات اپتیک میکروسکوپ

قطعات اپتیک میکروسکوپ ساده ترین طرحی که می توان از یک میکروسکوپ ارائه داد شامل اسبابی است که در آن از دو عدسی همگرا که فاصله کانونی هر دو کوچک است استفاده شود.

اصل بر این است که تصویر اولی برای دومی جسم محسوب می شود یعنی عدسی اول که عدسی شیئی نام دارد از شیئی کوچک ، تصویر حقیقی و بزرگتر و وارونه تشکیل می دهد . این تصویر برای عدسی ثانویه(چشمی) در حکم شئ می باشد و تصویر نهایی که نتیجه بزرگنمایی این دو عدسی می باشد تصویری است بزرگتر ، مستقیم و مجازی .

همانطور که در شکل صفحه بعد نشان داده شده است جسم O  که باید دیده شود پشت کانون fi عدسی شیئی قرار می گیرد و از آن تصویر حقیقی I تشکیل میشود . این تصویر بین کانون f2  عدسی چشمی و عدسی مذکور قرار می گیرد و تصویر نهایی I” از I  عدسی دوم تشکیل می شود چنانکه قبلا نیز گفتیم جای  I”  می تواند در هر فاصله دلخواه بین حداقل و حداکثر فاصله روءیت باشد.

با آنکه هر دو عدسی شیئی و چشمی میکروسکوپ از عدسیهای مرکبی ساخته شده اند که اعوجاج در آنها به حداقل ممکن می رسد و در شکل به صورت عدسیهای ساده نشان داده می شود.

فروش اجزای نوری میکروسکوپ ها

فروش اجزای نوری میکروسکوپ ها ؛ منبع تغذیه نوری و لامپ و قسمتهای نوری میکروسکوپ باید به طور کامل کنترل شود تا از کوپکترین اتصال به بدنه(که معمولا فلزی و هادی جریان است) جلو گیری به عمل آید .

اجزای نوری میکروسکوپ ها

اجزای نوری میکروسکوپ ها که منابع آن از دو قسمت عمده تشکیل یافته اند:

1.مولد نوری میکروسکوپ ها

با توجه به نوع نور مورد نیاز برای مطالعه و نیز با توجه به شدت و قدرت نور مورد مطالعه ، اغلب از ترانسهای با قدرت خاص استفاده می شود که میزان نور در آن متغیر می باشد تا بدینوسیله کسی که از این دستگاه استفاده می کند از صدمه رسیدن به چشمان خود جلوگیری نماید . هرچند سعی می شود که با قرار دادن فیلترهای حفاظتی از آسیب جدی به چشم جلوگیری شود.

2.لامپ میکروسکوپ ها

لامپهای مورد نیاز در میکروسکوپها بر اساس تعریف کاربری و نیاز کاربر تعیین می شود و این لامپها طیف وسیعی از لامپهای فلورسنس ، هالوژنه ، عادی ، ماورای بنفش و مادون قرمز را شامل می شوند.

ذکر یک مورد شاید حائز اهمیت باشد و آن اینکه اصولا سعی می شود از لامپهای با توان بالای چهل وات استفاده نشود ، مگر در حضور فیلترهای حفاظتی .

در تعمیر میکروسکوپ الکترونی SEM  مولد و لامپها مورد ذکر وجود ندارد و در این میکروسکوپها از یک تفنگ الکترونی به منظور شلیک الکترون ها استفاده میشود که آن تفنگ مورد تعمییر و سرویس قرار میگیرد.

گروه مهندسی زمین پژوهان
فعالیتهای گروه مهندسی زمین پژوهان در زمینه خرید و فروش انواع میکروسکوپ پلاریزان و میکروسکوپ متالوگرافی و مواد آزمایشگاه های زمین شناسی ، معدن ، میکروسکوپ های پیشرفته با سیستم نور عبوری و انعکاسی در کاربردهای مختلف می باشد.
طیف گسترده خدمات این گروه تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه های متالورژی و مواد آزمایشگاه های زمین شناسی معدن و نفت و آزمایشگاه های کنترل کیفیت به ویژه آزمایشگاه های استاندارد سری ISO را در بر میگیرد.
کلیه تجهیزات ارائه شده مشمول خدمات پس از فروش نصب آموزش و گارانتی رایگان توسط متخصصین این گروه می باشد.

Soft Imagin System Co آلمان در رابطه با نرم افزارهای Image Analysis
MOTIC Microscopes Co اسپانیا در رابطه با میکروسکوپهای پلاریزان و متالوژی
NOVEL Co چین در رابطه با میکروسکوپ های پلاریزان و متالوژی
JNOEC Co چین و تایوان در رابطه با میکروسکوپ های پلاریزان و متالوژی

ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر میکروسکوپ | سرویس میکروسکوپ | تامین قطعات میکروسکوپ | تعمیر میکروسکوپ نوری | تعمیر میکروسکوپ الکترونی | تعمیر میکروسکوپ در تهران | تعمیر میکروسکوپ در مشهد | تعمیر میکروسکوپ در اصفهان و همچنین تعمیر انواع میکروسکوپ در برند های مختلف ماندد تعمیر میکروسکوپ نیکون | تعمیر میکروسکوپ المپیوس و همچنین قطعات آنها می باشد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره  با ما تماس بگیرید .

میکروسکوپ پلاریزان

راهنمای خرید میکروسکوپ پلاریزان میکروسکوپ پلاریزان به زبان ساده یکی از ابزار های مهم در مطالعات زمین شناسی می باشد که بعنوان میکروسکوپ پلاریزان زمین شناسی ، میکروسکوپ کانی

ادامه مطلب »

قیمت میکروسکوپ پلاریزان دست دوم

قیمت میکروسکوپ پلاریزان دست دوم میکروسکوپ پلاریزان به زبان ساده یکی از ابزار های مهم در مطالعات زمین شناسی می باشد که بعنوان میکروسکوپ پلاریزان زمین شناسی ، میکروسکوپ

ادامه مطلب »

میکروسکوپ پلاریزان دست دوم

میکروسکوپ پلاریزان دست دوم میکروسکوپ پلاریزان به زبان ساده یکی از ابزار های مهم در مطالعات زمین شناسی می باشد که بعنوان میکروسکوپ پلاریزان زمین شناسی ، میکروسکوپ کانی

ادامه مطلب »

میکروسکوپ پلاریزان انعکاسی

میکروسکوپ پلاریزان انعکاسی میکروسکوپ پلاریزان به زبان ساده یکی از ابزار های مهم در مطالعات زمین شناسی می باشد که بعنوان میکروسکوپ پلاریزان زمین شناسی ، میکروسکوپ کانی شناسی ، میکروسکوپ

ادامه مطلب »
خرید میکروسکوپ متالوگرافی

میکروسکوپ متالوگرافی

میکروسکوپ متالوگرافی چیست ؟ میکروسکوپ متالوگرافی همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است این میکروسکوپ برای بررسی مقاطع فلزی و نیز ساخت و بافت

ادامه مطلب »

admin

دیدگاه‌ها

شماره همراه : 09121246051